Gizlilik Sozlesmesi

Bu web sitesi (“Site”) Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13 B-1 Blok No:7 Altunizade / Üsküdar Istanbul adresinde mukim Gordion Teknoloji A.Ş. (“Gordion Teknoloji”, “Şirket” ya da “Biz” olarak anılacaktır) tarafından yönetilmektedir. İşbu metin (“Gizlilik Sözleşmesi”) siz değerli kullanıcılarımızı ve ziyaretçilerimizi verilerinizin gizliliği ve Site’nin yönetimi aracılığıyla hazırlanmış olup zaman zaman Gordion Teknoloji tarafından değiştirilebilir. Site’yi ziyaret ettiğinizde metni görüntülemenizi önermekteyiz.

1. Kullanıcı Hesabının Güvenliği

Web adresimizde herhangi üyelik oluşma alanı bulunmamakta olup kullanıcı hesabı oluşturulamamaktadır. Dolayısıyla tarafınıza ait herhangi üyelik ve kullanıcı riski yoktur.

2. Kişisel Verilerinizin Kullanılması

Site’yi ziyaretiniz sırasında sadece demo talebi, iletişime geçme talebi ve iş başvuru ekranlarında

kişisel verilerinizi topladığımız, işlediğimiz, aktardığımız ve kişisel verilerinize ilişkin haklarınızı nasıl kullanabileceğiniz konusunda daha detaylı bilgi için lütfen ilgili ekranlara giriş alanlarında sizlerle paylaşılan aydınlatma metinlerimizi inceleyin.

3. Üçüncü Taraf Site ve Bağlantılarına Yönlendirme

Site üzerinde zaman zaman üçüncü partiler tarafından işletilen site ve web uygulamalarına yönlendiren bağlantılar yer alabilmektedir. Üçüncü partiler tarafından yönetilen bu site ve web uygulamalarının gizlilik, ve kişisel veriler başta olmak üzere benimsediği politikalar işbu Gizlilik Sözleşmesi ve yukarıda bağlantısı yer alan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metnimiz kapsamı ile uyumlu olmayabilir. Söz konusu site veya web uygulamalarına dair bağlantıların bu Site’de yer alması ya da içerikleri ya da izledikleri politikaların Gordion Teknoloji tarafından onaylandığı anlamına gelmemektedir ve bu uygulamalar ile ilgili sorumlu tutulamayız.

4. Güvenlik

Site ile paylaştığınız kişisel verilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için gerekli olan, idari ve teknik tedbirleri almakta ve bu doğrultuda birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanmaktayız.

Verilerinizi üçüncü taraflar ile paylaşmamız gerekmesi halinde, başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olmak üzere, yasalara ve mevzuata uygun olarak hareket etmekteyiz.

Bizimle paylaştığınız verilerin güvenliğine ilişkin herhangi bir endişe duymanız halinde lütfen işbu metnin sonunda yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizi bilgilendirin.

5. İletişim

Site ve uygulamaları ile ilgili soru ve sorunlarınız için bizlere iletisim bilgileri sayfamiz vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Güncellenme tarihi: 16 Subat 2023

Working remotely!

Coronavirus Pandemic 🤷‍♂️
we're enjoying our work from home and
looking forward to meeting at our new office!

Around the corner..

We can't wait to roll out our new project
SAP on Azure and new machine learning features

We are hiring!

Open Positions

Can we be friends? Don't be a stranger!
Come on in and check what we got for you.

Career Opportunities